Potřebujete jednorázový kompletní
úklid či pravidelné úklidové služby?

Uklidíme Váš

byt, dům, kancelář i veřejné prostory
JSME PROFESIONÁLOVÉ
s mnohaletou zkušeností a více než
50 spokojenými klienty

CHCI UKLIDIT

Pohotovostní úklid
Objednejte okamžitě

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

 •  

  ÚKLID OBYTNÝCH DOMŮ – ČINŽOVNÍ, PANELOVÉ DOMY, NOVOSTAVBY

  Pravidelné i jednorázové úklidy společných prostor obytných domů v rámci Prahy a přilehlého okolí.

  podrobný přehled služeb

 •  

  ÚKLID NEBYTOVÝCH PROSTOR – KANCELÁŘE A JINÉ...

  Pravidelné i jednorázové úklidy nebytových prostor od menších firemních kanceláří přes administrativní budovy až po rozsáhlé komerční i nekomerční objekty.

  podrobný přehled služeb

 •  

  ÚKLID VEŘEJNÝCH PROSTOR A JINÝCH VENKOVNÍCH PLOCH

  V průběhu celého roku zajistíme komplexní úklid veřejných ploch, parků, komunikací, chodníků, parkovišť, apod. Pronajmeme vybavení na úklid atd.

  podrobný přehled služeb

DEZINFEKCE PROSTOR

Ošetření Vašich prostor polymerovým dezinfekčním přípravkem. Polymerová dezinfekce zabraňuje šíření bakterií a virů, je účinná nejen v případě současné pandemie ale i během dalších epidemií. Jako ochranu a prevenci ji aplikujeme několikrát v roce například v chřipkovém období.

Ošetření probíhá formou fogování (tvoření mlhy) prostoru studeným aerosolem, který obsahuje dezinfekční složku PHMG (kationový polymer). Při aplikaci dochází k pokrytí povrchu bezchlórovým přípravkem, který zabraňuje šíření virů a bakterií až na 21 dní. Tento druh dezinfekce byl speciálně navržen pro využití ve veřejných prostorech, jako jsou kancelářské budovy, sportovní centra, divadla, nemocnice, dopravní podniky a výrobní provozovny.

COVID-19 nabízíme
i dezinfekci domácností

CHCI DEZINFIKOVAT

Zajistíme bezvadně, pečlivě a zodpovědně odvedenou práci díky rukám našich prověřených a zkušených zaměstnanců či spolupracovníků.

O NÁS

Společnost Rychle Uklidit s.r.o., byla založena v roce 2008 za účelem správy a pronájmu nemovitostí. K dnešnímu dni poskytujeme úklidové služby více než 50-ti spokojeným klientům a jsme připraveni aktuálně reagovat na další poptávku.

 • KOMPLEXNÍ ÚKLID
   

  V současné době zajišťujeme široký sortiment úklidových služeb všech domů v naší správě a dalších administrativních, obchodních, komerčních i nekomerčních budov. Do rozsahu činnosti společnosti taktéž spadá úklid venkovních ploch a veřejného prostranství, a to především na komunální úrovni.

  Potřebujete-li jednorázový kompletní úklid nebo pravidelné úklidové služby, neváhejte nás kontaktovat. Ujišťujeme Vás, že k naší práci přistupujeme profesionálně, zodpovědně a spolehlivě.

 • PROFESIONÁLNÍ
  TECHNIKA

  Vlastníme řadu profesionální, zametací a odsávací techniky od ručně vedených zametacích strojů až ke komunálním vysávacím strojům. Vozový park skýtá multifunkční automobily upravené pro sběr odpadu a odvoz potřebných nákladů. Pro úklid interiérů využíváme celou škálu klasických profesionálních vysavačů, čističů a dalších nezbytností, které zajistí kvalitní úklid veškerých prostor. Z čistících přípravků používáme jen ty, které splňují kritéria nejvyšší kvality a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

 • DEZINFEKCE
   

  Nově jsme schopni zajistit dezinfekci Vašich firemních prostor polymerovou dezinfekcí. Současně realizujeme kompletní preventivní fogování všech vnitřních prostor v návaznosti na chřipkové či případně jiné epidemie.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

capthca

KONTAKTY

 • Rychle uklidit s.r.o.
  Krkonošská 2001/16
  120 00 Praha 2
 • E-mail: info@rychleuklidit.cz
  Tel.: +420 734 505 050
 • IČ:    282 57 189
  DIČ: CZ28257189
 • Datová schránka: aspid8c
  Společnost je vedená u Městského
  soudu v Praze, sp.zn. C 222057
© 2020 Rychle uklidit s.r.o.Design by Nastavení cookies