homepage

BLOK - onas

O NÁS

Společnost Rychle Uklidit s.r.o., byla založena v roce 2008 za účelem správy a pronájmu nemovitostí. K dnešnímu dni poskytujeme úklidové služby více než 50-ti spokojeným klientům a jsme připraveni aktuálně reagovat na další poptávku.

 • KOMPLEXNÍ ÚKLID
   

  V současné době zajišťujeme široký sortiment úklidových služeb všech domů v naší správě a dalších administrativních, obchodních, komerčních i nekomerčních budov. Do rozsahu činnosti společnosti taktéž spadá úklid venkovních ploch a veřejného prostranství, a to především na komunální úrovni.

  Potřebujete-li jednorázový kompletní úklid nebo pravidelné úklidové služby, neváhejte nás kontaktovat. Ujišťujeme Vás, že k naší práci přistupujeme profesionálně, zodpovědně a spolehlivě.

 • PROFESIONÁLNÍ
  TECHNIKA

  Vlastníme řadu profesionální, zametací a odsávací techniky od ručně vedených zametacích strojů až ke komunálním vysávacím strojům. Vozový park skýtá multifunkční automobily upravené pro sběr odpadu a odvoz potřebných nákladů. Pro úklid interiérů využíváme celou škálu klasických profesionálních vysavačů, čističů a dalších nezbytností, které zajistí kvalitní úklid veškerých prostor. Z čistících přípravků používáme jen ty, které splňují kritéria nejvyšší kvality a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

 • DEZINFEKCE
   

  Nově jsme schopni zajistit dezinfekci Vašich firemních prostor polymerovou dezinfekcí. Současně realizujeme kompletní preventivní fogování všech vnitřních prostor v návaznosti na chřipkové či případně jiné epidemie.

Pohotovostní úklid

Jsme připraveni ihned reagovat na Vaše přání, poptávku či podněty. Uklidíme rychle, kvalitně a zodpovědně!

chci rychle uklidit

COVID-19
nabízíme i dezinfekci domácností

KONTAKTY

 • Rychle uklidit s.r.o.
  Krkonošská 2001/16
  120 00 Praha 2
 • E-mail: info@rychleuklidit.cz
  Tel.: +420 734 505 050
 • IČ:    282 57 189
  DIČ: CZ28257189
 • Datová schránka: aspid8c
  Společnost je vedená u Městského
  soudu v Praze, sp.zn. C 222057
© 2020 Rychle uklidit s.r.o.Design by Nastavení cookies